KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10616636
nr 1061 6636
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Akvarell, Olle Hjortzberg (1872-1959), "Jerusalems vestra mur", signerad, 1900, 26x36
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 19:04:54
10/10 18:21:14
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg